Blog
P.
Słowni ludzie
piszą o content marketingu

13 polskojęzycznych narzędzi ułatwiających życie content marketingowca + Bonus

W internecie aż kipi od narzędzi, które ułatwiają i automatyzują naszą codzienną pracę. Jest ich tyle, że korzystanie ze wszystkich jest niemal niemożliwe.

7 rzeczy, których boją się content marketingowcy

Zbliża się halloweenowy okres pełen grozy i udawanej paniki. To dobra okazja do wyciągnięcia prawdziwych strachów content marketingowców. Sprawdź – może są wśród nich te, które co noc powracają do ciebie w koszmarach.

Przyszłość, która nadeszła

The future is now! Nastał 21.10.2015. Wiesz co to za data, prawda? To dzień, do którego przeniósł się Marty McFly w Powrocie do przyszłości II. To dzień, na który czekały miliony.

10 sposobów na dystrybucję treści (i kilka słów o content marketingu)

Bez dobrej promocji i dystrybucji treści, nawet najlepszy content może nie mieć szans w gąszczu internetowych tworów.

Treści w internecie – jak pisać, jak promować i o czym pamiętać?

Kilka sprawdzonych metod na stworzenie treści, dzięki którym zdobędziesz serca internautów.

Content marketing a lejek sprzedażowy – jak trafić do klientów?

Content marketing to nie tylko tworzenie treści edukacyjnych czy rozrywkowych, to również sposób na dotarcie do odpowiedniej grupy docelowej i zdobycie leadów. Niezbędne jest jednak zrozumienie poszczególnych etapów, przez jakie przechodzi potencjalny klient, zanim dokona zakupu oraz znaczenie contentu w tych etapach.

Jak tworzyć dobry content na przykładzie Google Doodle?

Z wyszukiwarki Google korzystamy niemal przy każdej okazji, szczególnie gdy zajmujemy się tworzeniem treści. Content marketing może przybierać wiele form i nie musi opierać się wyłącznie na tekstach.

Jak tworzyć świetny content?

Chyba każdy, kto kiedykolwiek opracowywał strategię content marketingową dla swojego biznesu, zadał sobie choć raz takie pytanie. Wielu polskich firm nie stać na to, aby zatrudnić specjalistę od CM, dlatego najczęściej szefostwo zleca swoim pracownikom np. napisanie kilku postów na bloga. Nie ma w tym nic złego, o ile wiedzą jak to robić.

Poddaj swoje treści recyklingowi

Regularne tworzenie treści to jedna z ważnych zasad content marketingu. Nie zawsze jednak mamy czas na produkowanie nowego, wartościowego contentu lub po prostu brakuje pomysłów lub weny.

Po co Ci content marketing?

Wraz z rozwijającymi się trendami content marketingowymi, wzrastają zasoby i środki przeznaczane na ich wdrażanie. Na rynku amerykańskim 1/3 budżetów marketingowych w sektorze B2B, pożytkowana jest właśnie na CM, a więcej niż połowa marketerów deklaruje zwiększenie tych nakładów w nadchodzącym roku.

Pozwól użytkownikowi zostać twórcą treści

Treść generowana przez użytkowników (z ang. user-generated content – UGC) to nic innego jak wpisy, zdjęcia czy filmy publikowane przez odbiorców.

Tyle słów za nami, a nas wciąż świerzbi język!

Spiszemy się dla Ciebie