Blog - Słowni ludzie piszą o content marketingu -

20. 10

Przyszłość, która nadeszła

The future is now! Nastał 21.10.2015. Wiesz co to za data, prawda? To dzień, do którego przeniósł się Marty McFly w Powrocie do przyszłości II. To dzień, na który czekały miliony.

Na całym świecie fani organizują specjalne zloty i planują wspólne oglądanie filmu. Udziału w globalnym święcie nie mogły odmówić sobie również marki. Co nam proponują?

Pepsi Perfect is here

Pepsi wypuściło na rynek limitową serię napojów, w niemal takich samych butelkach, jakie możemy zobaczyć w jednej ze scen w filmie, kiedy Marty McFly kupuje Pepsi i, nieco skonsternowany, zastanawia się jak ją otworzyć.

Liczba: 6 500 sztuk
Do kupienia na: Amazon.com
Cena: $20.15 – no a jakże 🙂

Pierwszymi, którzy mogli wziąć do ręki magiczny napój byli uczestnicy New York Comic Con, którzy przebrali się za Martiego.

Toyota

Toyota zapowiedziała premierę specjalnego klipu na 21.10.2015, który będzie można obejrzeć tutaj: www.toyota.com/outatime Jako teaser wypuszczono krótszy film, w którym Christopher Lloyd i Michael J. Fox dyskutują o słuszności przewidywań co do przyszłości, które przedstawiono w wyprodukowanym w 1989 roku filmie.

Thank you Mercedes-Benz

Po prostu to zobacz. Przepis na sukces tkwi w prostocie.

I jeszcze jedno video…

…no dobra, to już ostatnie.

Brick to the future

Bajkowa propozycja od Monsier Caron, prezentująca świat z filmu w wersji LEGO!

Aż chce się zanucić: Everything is awesooooome! 🙂

A na deser CASIO

i jego CA53W-1 z kalkulatorem!

ca53w-1_large

Źródło

Happy Back To The Future Day!

PS. Na pewno znacie mnóstwo innych akcji związanych z tym dniem – podrzućcie w komentarzach.

Zamiłowanie do sportu, oprócz kilku kontuzji, przyniosło jej także tytuł dziennikarza sportowego. I choć o samym sporcie pisze z rzadka, tkwiący w niej duch rywalizacji, motywuje ją zawsze do napisania tego najlepszego tekstu. Po godzinach z ochotą ogląda meczyk, dwa, czasem trzy. Dewiza życiowa: krótka piłka, czyli jasno, zwięźle i na temat!