eurobank
P.

Kompleksowy copywriting

dla nowego serwisu eurobank

Opracowanie treści dla całego nowego serwisu www.eurobank.pl, w tym stron produktowych i informacyjnych oraz wprowadzenie gotowych materiałów do CMSa.
W ramach projektu opracowaliśmy nową architekturę informacyjną serwisu, z uwzględnieniem kart produktowych i stron informacyjnych, po czym tworzyliśmy treści w ramach parametrów SEO dla każdej podstrony. Odpowiadaliśmy również za wprowadzenie wszystkich treści do dedykowanego systemu CMS wdrożonego dla klienta.
Wystarczyło jedno spotkanie z klientem,
żeby ustalić plan działania, który
później sukcesywnie realizowaliśmy.
Projekt
w liczbach
536’000
znaków
134
strony
450
godzin
9
osób
Wprowadzając treści do CMS-a dbaliśmy również o dobór odpowiednich zdjęć i ikon oraz o zastosowanie właściwych linkowań wewnętrznych, po to żeby serwis był jak najbardziej przyjazny dla użytkownika i efektywny biznesowo.
Co mówią nasi klienci
t.Czyli kilka słów, których nie pisałyśmy same 🙂

Treści dla ponad 130 stron produktowych i informacyjnych zostały przygotowane i wdrożone błyskawicznie, bo w zaledwie dwa miesiące, oraz w pełnej zgodzie z przyjętą linią komunikacyjną. Zaangażowanie dziewczyn wykraczało poza zakres obowiązków. Bez nich nie udałoby się nam tak szybko zrealizować tego projektu.

We wrześniu 2018 eurobank uruchomił nową wersję swojego serwisu internetowego. Pracowało nad nią kilka zespołów specjalistów. Jednym z nich była firma Dajemyslowo.com, która odpowiadała za treści na stronie. Najbardziej zależało nam na tym, żeby użytkownik nie miał problemu z ich zrozumieniem, co w przypadku bankowości bywa trudne. Dzięki Marcie i Beacie udało nam się to osiągnąć. Dziewczyny były odpowiedzialne za opracowanie i wprowadzenie treści w dedykowanym CMS-ie.\n\nIch zaangażowanie było nieocenione. Były z nami w stałym kontakcie i do pełnej dyspozycji. Służyły pomocą w każdej kwestii. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za współpracę i polecam dajemyslowo.com

Delfina Kaczałko
Kierownik ds. Marketingu, Euro Bank S.A.
p.Kompleksowy copywriting dla nowego serwisu eurobank
Popisujemy się dalej!
Zobacz naszą realizację
Axell Logistics
O.

Copywriting i projektowanie

graficzne promocyjnego folderu

jubileuszowego dla Grupy Axell

Tyle słów za nami, a nas wciąż świerzbi język!

Spiszemy się dla Ciebie