Naturaily
P.
Naming i copywriting dla firmy
produkującej aplikacje webowe
Naturaily jest jedną z firm, z którymi łączy nas wieloletnia współpraca. Zakres naszego wsparcia jest zmienny i ściśle odpowiada aktualnym potrzebom marki.
Naturaily logoCreated with Sketch.
Istotne w tworzeniu
nazwy były
1
wykorzystywana technologia
(Ruby on Rails)
2
przywiązanie założyciela
do filozofii wschodu
3
nawiązanie do natury - nadające właściwe tło emocjonalne nazwie: spokój, doświadczenie, na które mogą liczyć klienci w trakcie współpracy (nawiązania te widoczne są również w opisach wartości firmy: Szybcy jak Strumień, Transparentni jak Kryształ, Naturalnie Doświadczeni, Solidni jak Skała)
4
“Naturaily - the best
development team from Poland”
Spisałyśmy się
Architektura informacji
Opracowałyśmy złożoną architekturę informacji na nowej stronie internetowej firmy, kierując się zarówno celami biznesowymi Naturaily, jak i wygodą użytkownika.
Komplet treści na www
Stworzyłyśmy treści na kilkadziesiąt podstron usługowych i informacyjnych, spełniających założenia SEO oraz odpowiadających potrzebom określonych wcześniej grup docelowych.
Obsługa bloga
W ramach stałej współpracy tworzymy specjalistyczne treści na bloga w języku angielskim i publikujemy je za pośrednictwem CMS-a, dbając o odpowiednie linkowanie wewnętrzne i CTA dopasowane typu odbiorcy.
Content video
Odpowiadałyśmy całościowo za produkcję video "Naturaily on Tour", a dokładniej za stworzenie scenariusza, opracowanie treści narracji, realizację zdjęć, nagranie lektora i montaż.
Naturaily jest jedną z firm, z którymi łączy nas wieloletnia współpraca. Zakres naszego wsparcia jest zmienny i ściśle odpowiada aktualnym potrzebom marki.

Zawsze, gdy zachodzi taka potrzeba, włączamy się w szeroko pojęte działania marketingowe firmy, również takie jak kreacja autorskich grafik, projektowanie tematycznych gadżetów firmowych, czy obsługa kanałów w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn).

Co mówią nasi klienci
t.Czyli kilka słów, których nie pisałyśmy same 🙂
Kreatywnie, sprawnie i do tego pięknie wizualnie. Na deser dobre rozumienie biznesu i proponowanie inicjatyw zgodnych z przyjętą strategią. Polecam!
Współpraca z Dajemyslowo.com to czysta przyjemność, dlatego kontynuujemy ją już od wielu lat. Marta i Beata służą nam swoim wsparciem praktycznie od początku istnienia firmy. Z chęcią przejmują inicjatywę i mają wiele pomysłów na usprawnienie szeroko rozumianej komunikacji marketingowej. Dostarczają wysokiej jakości content, bez względu na to, czy są to akurat treści, projekty graficzne, czy materiały video. Szczerze polecam współpracę z Dajemyslowo.com
Marcin Sulikowski
CEO Naturaily
p.Kompleksowa obsługa marketingowa
Popisujemy się dalej!
Zobacz naszą realizację
Axell Logistics
O.
Copywriting i projektowanie graficzne promocyjnego folderu jubileuszowego dla Grupy Axell
Tyle słów za nami, a nas wciąż świerzbi język!
Spiszemy się
dla Ciebie