Naturaily
P.

Naming i copywriting dla firmy

produkującej aplikacje webowe

Naturaily jest jedną z firm, z którymi łączy nas wieloletnia współpraca. Zakres naszego wsparcia jest zmienny i ściśle odpowiada aktualnym potrzebom marki.

Istotne w tworzeniu

nazwy były

1

wykorzystywana technologia

(Ruby on Rails)

2

przywiązanie założyciela

do filozofii wschodu

3

nawiązanie do natury - nadające właściwe tło emocjonalne nazwie: spokój, doświadczenie, na które mogą liczyć klienci w trakcie współpracy (nawiązania te widoczne są również w opisach wartości firmy: Szybcy jak Strumień, Transparentni jak Kryształ, Naturalnie Doświadczeni, Solidni jak Skała)

4

“Naturaily - the best

development team from Poland”

Spisałyśmy się
Architektura informacji
Opracowałyśmy złożoną architekturę informacji na nowej stronie internetowej firmy, kierując się zarówno celami biznesowymi Naturaily, jak i wygodą użytkownika.
Komplet treści na www
Stworzyłyśmy treści na kilkadziesiąt podstron usługowych i informacyjnych, spełniających założenia SEO oraz odpowiadających potrzebom określonych wcześniej grup docelowych.
Obsługa bloga
W ramach stałej współpracy tworzymy specjalistyczne treści na bloga w języku angielskim i publikujemy je za pośrednictwem CMS-a, dbając o odpowiednie linkowanie wewnętrzne i CTA dopasowane typu odbiorcy.
Content video
Odpowiadałyśmy całościowo za produkcję video "Naturaily on Tour", a dokładniej za stworzenie scenariusza, opracowanie treści narracji, realizację zdjęć, nagranie lektora i montaż.
Naturaily jest jedną z firm, z którymi łączy nas wieloletnia współpraca. Zakres naszego wsparcia jest zmienny i ściśle odpowiada aktualnym potrzebom marki.

Zawsze, gdy zachodzi taka potrzeba, włączamy się w szeroko pojęte działania marketingowe firmy, również takie jak kreacja autorskich grafik, projektowanie tematycznych gadżetów firmowych, czy obsługa kanałów w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn).

Co mówią nasi klienci
t.Czyli kilka słów, których nie pisałyśmy same 🙂

Kreatywnie, sprawnie i do tego pięknie wizualnie. Na deser dobre rozumienie biznesu i proponowanie inicjatyw zgodnych z przyjętą strategią. Polecam!

Współpraca z Dajemyslowo.com to czysta przyjemność, dlatego kontynuujemy ją już od wielu lat. Marta i Beata służą nam swoim wsparciem praktycznie od początku istnienia firmy. Z chęcią przejmują inicjatywę i mają wiele pomysłów na usprawnienie szeroko rozumianej komunikacji marketingowej. Dostarczają wysokiej jakości content, bez względu na to, czy są to akurat treści, projekty graficzne, czy materiały video. Szczerze polecam współpracę z Dajemyslowo.com

Marcin Sulikowski
CEO Naturaily
p.Kompleksowa obsługa marketingowa
Popisujemy się dalej!
Zobacz naszą realizację
Blue Media
O.

Kompleksowe projektowanie

komunikacji dla marki Blue Media

Tyle słów za nami, a nas wciąż świerzbi język!

Spiszemy się dla Ciebie