Droids On Roids
P.

Naming dla firmy produkującej

aplikacje mobilne

Stworzenie nazwy dla firmy świadczącej usługi związane z projektowaniem i developmentem aplikacji mobilnych. Nazwa miała podkreślać związek firmy z działalnością developerską
na systemie 🤖 Android.
W procesie koncepcyjnym stworzone zostały Roboty (Droids), będące bohaterami marki, uosabiające: szybkość, sprawność i mądrość zespołu developerskiego.

O.Ich niezwykły charakter podkreśliliśmy wyrażeniem “on Roids” (“na sterydach”), dodając marce nadludzkiej mocy. Tak powstała nazwa “Droids on Roids” - dziś znanej i docenianej przez klientów z całego świata agencji mobile, która została wyróżniona Diamentem Forbesa w 2018 roku.

Co mówią nasi klienci
t.Czyli kilka słów, których nie pisałyśmy same 🙂

Współpracujemy z Dajemy Słowo już od wielu lat. Cenimy dziewczyny przede wszystkim za fachowość, pomysłowość i obowiązkowość. Lepszego modelu współpracy nie mogliśmy sobie wymarzyć.

Marta i Beata wspierają nas swoimi umiejętnościami i wiedzą praktycznie od początku istnienia naszej firmy. To one stworzyły nazwę Droids on Roids, która w 100% oddaje nasze założenia względem namingu, oraz szereg innych materiałów, których potrzebowaliśmy na przestrzeni lat, takich jak komunikaty prasowe, treści do aplikacji, czy maile systemowe. Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy i wiemy, że mamy się do kogo zwrócić, gdy będziemy potrzebować nowych treści lub szeroko pojętego wsparcia marketingowego.

Tomasz Muter
Vice-President Droids on Roids
p.Naming, kreacja treści do aplikacji oraz wsparcie marketingowe
Popisujemy się dalej!
Zobacz naszą realizację
Test case
O.

To jest testowy kejs

żeby sprawdzić czy działa hook

Tyle słów za nami, a nas wciąż świerzbi język!

Spiszemy się dla Ciebie