Najczęściej zadawane pytania

FAQ

- Nie pozostawiamy pytań bez odpowiedzi -

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Jeśli potrzebujesz więcej informacji - napisz na: biuro@dajemyslowo.com.

1. Jakie produkty mogę kupić?

Dostarczamy produkty copywriterskie i content marketingowe, takie jak: komunikaty prasowe, posty na blogi firmowe, newslettery, e-maile (systemowe, instruktażowe, klienckie), teksty na strony www, artykuły eksperckie i sponsorowane, scenariusze filmów promocyjnych, opisy produktów czy infografiki.

2. Ile kosztują produkty?

Pełny cennik dostępny jest na podstronie oferta.
Jeżeli potrzebujesz produktu, którego nie ma w naszej ofercie - skontaktuj się z nami

3. Czy tworzycie materiały wyłącznie w oparciu o gotową koncepcję?

Oferujemy wsparcie na każdym z etapów rozwoju danego projektu, od opracowania koncepcji, przez produkcję materiałów, po ich dystrybucję. Jesteśmy również otwarci na długoterminową współpracę. Jeżeli masz pomysł na ciekawą promocję z wykorzystaniem content marketingu lub chcesz żebyśmy go dla Ciebie opracowały - skontaktuj się z nami. Ustalimy wszystkie szczegóły.

4. Co jeśli nie spodoba mi się tekst?

Zamawiający ma prawo do jednej darmowej korekty. Otrzymuje poprawiony materiał - do dwóch dni od zgłoszenia uwag. Druga korekta jest płatna. Cena jest ustalana indywidualnie, w zależności od ilości zmian koniecznych do wprowadzenia.

5. Kto napisze moje teksty, czy są to osoby mające doświadczenie w pisaniu treści dla mojej branży?

Współpracujemy z osobami specjalizującymi się w wybranych branżach. Twoje zamówienie zostanie zrealizowane przez copywritera, który będzie w najwyższym stopniu zaznajomiony z daną tematyką.

6. Czy przy większym zamówieniu mogę liczyć na niższe ceny?

Przygotowaliśmy specjalną ofertę pakietową dla posiadaczy blogów firmowych i dla startupów. Wykupując pakiet oszczędzasz aż 25%. Jeżeli chcesz zamówić inny zestaw produktów - skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję.

7. Czym jest content marketing?

Content marketing to technika marketingowa, polegająca na tworzeniu i rozpowszechnianiu istotnych i wartościowych treści, w celu przyciągnięcia i zaanagażowania określonej grupy docelowej oraz zmotywowania jej do wykonania założonej akcji, jak zakup, rejestracja, zapis do newslettera, subskrybcja, wysłanie formularza. Więcej informacji o tym, czy jest marketing treści, znajdziesz na naszym blogu.